Stopfire.ee

+372 5273035 info@stopfire.ee

Menu

Meie teenused (Tuletõkketööd)

Tuletõkketööd – see on tööde kompleks, mis on suunatud ehitistele ja inimestele, kes on hoones tulekahju tekkimise ajal, põhjustatava kahju minimaliseerimisele. See saavutatakse toimingutega, mille abil ei toimu tule ja suitsu ( gaasi) levikut kõrval ruumidesse ja hoone konstruktsioon ei hävine teatud aja jooksul. Kõrge kvaliteet, uue põlvkonna tulekaitse materjalide kindlus ja meie firma spetsialistide kogemus lubab effektiivselt lahendada tuleohutuse tähtsa ülesande ja tagada ehitiste ja hoonete puhul.

Tehnilised lahendused ja konsultatsioonid läbiviikude tihendamiseks. Dokumentatsiooni koostamine (joonised DWG ja PDF formaadis, deklaratsioonid, seadmete sertifikaadid, kaetud tööde aktid).

 

 

 

Plast- ja metalltorude, vuukide, ventilatsiooni torustiku, tehniliste läbiviikude tihendamine.

 

 

 

 

Kaabli, kaabliredelite tihendamine.

 

 

 

 

Tuletõkkemansetide ja mähiste paigaldus – toru, kaabli ja segaläbiviikude tuletõkketööd seintes ja lagedes, tuletõkkevuukide tihendamine tule, suitsu -ja põlemisgaaside kindlaks.

 

 

 

Puitpindade tulekaitsevärvimine ja lakkimine – tulekaitsevärve on enamasti võimalik toonida. Lakid on üldjuhul läbipaistvad – säilib puidu naturaalne välimus.

 

 

 

Metallkonstruktsioonide tuletõkkevärvimine – kasutame nii lahusti kui vee baasil tuletõkkevõõpasi. Tuletõkkevärviga kaetud pindadele saab sobiva tooni anda pinnavärvidega. Lisaks on pinnavärvidega võimalik tagada ka metalli korrosioonikaitse välistingimustes.

Miks meie kliendid valivad Stopfire?

Meie firma tegevuse aluseks on klientidele laia teenustespektri pakkumine, millega me tagame neile mugavuse ja turvalisuse. Me pakume ülesannete lahendamiseks komplekslahendusi, alustades projekteerimisest ja ehitamisest ning lõpetades süsteemi teenindamisega.

Me oleme alati valmis konsulteerima mitte ainult tehnilistes küsimustes, vaid ka elektrisüsteemide ehitamise või ekspluateerimisega seotud juriidilise iseloomuga küsimustes.

Stopfire pakub koolitusi ja konsultatsioone tuleohutussüsteemide, elektrisüsteemide, nõrkvoolusüsteemide ja automatika valdkonnas. Meie töökogemus on üle 10 aasta!


Meie partnerid