fbpx
Stopfire.ee

+372 5273035 info@stopfire.ee

Menu
Partnerlusprogramm

www.stopfire.ee

Partnerlusprogramm

By In News On March 09, 2014


Me teeme teile ettepaneku liituda meie partnerlusprogrammiga ja hakata meie partneriks meie firma jaoks uute klientide otsimisel. Uute klientide kaasamine on iga firma tegevuses kõige tähtsamal kohal, ilma klientideta ei ole tööl mõtet.

Uute klientide leidmiseks kulutatakse märkimisväärseid summasid, kuid kulutused ei ole alati õigustatud. Kõige efektiivsemaks uute klientide leidmise mooduseks on partnerlusprogrammid. Me teeme teile ettepaneku selle programmiga liituda ja hakata meie partneriks uute klientide otsimisel ning sellega raha teenida.

Sageli on isiklik nõuanne ja soovitused oma tuttavatele, naabritele, sõpradele ja sõprade sõpradele tunduvalt efektiivsemad kui suured reklaamikampaaniad. Oma nõuande või soovitusega saate te palju head teha.

Esiteks: te aitate potentsiaalsel kliendil oma probleemid lahendada. Klient saab kvalifitseeritud ja kvaliteetse teenuse lühikese aja ning soodsa hinnaga. Teie suhted selle inimesega tõusevad uuele tasandile.

Teiseks: te teenite raha. Iga töö peab olema tasustatud. Sõltuvalt projektist, saame me teile maksta kuni 10% projekti maksumusest.

Kolmandaks: te aitate meie firmat uute klientide otsingul. Aitate vähendada reklaamikulusid, laiendada meie tegevusvaldkonda ja tugevdada positsiooni konkurentsivõitluses.Me teeme teile ettepaneku liituda meie partnerlusprogrammiga ja hakata meie partneriks meie firma jaoks uute klientide otsimisel. Uute klientide kaasamine on iga firma tegevuses kõige tähtsamal kohal, ilma klientideta ei ole tööl mõtet.

color hex code