fbpx
Stopfire.ee

+372 5273035 info@stopfire.ee

Menu

Tuletõkketööd

Tuletõkketööd – see on tööde kompleks, mis on suunatud ehitistele ja inimestele, kes on hoones tulekahju tekkimise ajal, põhjustatava kahju minimaliseerimisele. See saavutatakse toimingutega, mille abil ei toimu tule ja suitsu ( gaasi) levikut kõrval ruumidesse ja hoone konstruktsioon ei hävine teatud aja jooksul. Kõrge kvaliteet, uue põlvkonna tulekaitse materjalide kindlus ja meie firma spetsialistide kogemus lubab effektiivselt lahendada tuleohutuse tähtsa ülesande ja tagada ehitiste ja hoonete puhul.

Stopfire OÜ teostab järgmised töid:

  •  Tehnosüsteemide läbiviikude tihendamine tuletõkkeseguga, mansettide ja mähiste paigaldus;
  • Teraskonstruktsioonide tuletõkkevärvimine;
  •  Puidu tuletõkkevärvimine;
  •  Konstruktsioonis, vahelagede ja seina või seinte ühenduses olevate vuukide tihendamine tuletõkkemastiksi või seguga.

Samuti teostame puitkonstruktsioonide restarureerimist ning värvimist ja kaitsmist. Kõik materjalid on sertifitseeritud.

 

Puidu tuletõkkevärvimine

 

StopFire OÜ teostab puidukonstruktsioonide tuletõkkevärvimist vastavalt uutele tuleohutus eeskirjadele.

Mida annab tuletõkkevärvimine?

Tule ja kõrge temperatuuri mõjutusel hakkab pinnakate vahutama ning tekitab söekihi, tänu sellele on puitkonstruktsioon tulest eraldatud ja kaitstud süttimise eest.

 

 

Täpsema hinnapakkumise koostamiseks palume võtta meiega ühendust.

+372 527 3035
info@stopfire.ee

Miks meie kliendid valivad Stopfire?

Meie firma tegevuse aluseks on klientidele laia teenustespektri pakkumine, millega me tagame neile mugavuse ja turvalisuse. Me pakume ülesannete lahendamiseks komplekslahendusi, alustades projekteerimisest ja ehitamisest ning lõpetades süsteemi teenindamisega.

Me oleme alati valmis konsulteerima mitte ainult tehnilistes küsimustes, vaid ka elektrisüsteemide ehitamise või ekspluateerimisega seotud juriidilise iseloomuga küsimustes.

Stopfire pakub koolitusi ja konsultatsioone tuleohutussüsteemide, elektrisüsteemide, nõrkvoolusüsteemide ja automatika valdkonnas. Meie töökogemus on üle 10 aasta!


Meie partnerid